Mycie i impregnacja kostki brukowej

Kostka brukowa to jeden z najczęściej używanych materiałów do budowy przydomowych chodników, parkingów i podjazdów. Niestety, ten element naszego podwórka przez cały rok wystawiony jest na zmienne warunki atmosferyczne. Wiatr i przejeżdżające samochody codziennie nanoszą na kostkę piasek, brud, nasiona chwastów i różnego rodzaju zarodniki. To wszystko nawarstwia się w ciągu lat, przez co kostka brukowa traci swój kolor.

Zdarza się też, że z samochodu wycieknie olej lub inna substancja, zostawiając trwale plamy na podjeździe. Uporczywego brudu i chwastów pozbędziesz się, korzystając z usług Solid Up. Oferujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, które przywróci jej dawny kolor i estetyczny wygląd.

Jesteśmy wyposażeni w  wysokociśnieniowy sprzęt przystosowany do pozbywania się ciężkich zabrudzeń. Z łatwością usuniemy wystające chwasty, porosty i glony, bez naruszania piasku znajdującego się pomiędzy kostką.

Dzięki używaniu bezpiecznych dla środowiska środków chemicznych jesteśmy w stanie usunąć nawet ciężkie zabrudzenia. Plamy po smarach, olejach, ślady opon i zabrudzenia pobudowlane nie stanowią wyzwania dla naszej ekipy. Usługi czyszczenia kostki brukowej świadczymy nie tylko na ternie miasta Kęty, ale również w całym powiecie oświęcimskim.

 • mycie

  Mycie

  Profesjonalne mycie i czyszczenie kostki brukowej
 • impregnacja

  Impregnacja

  Skuteczne zabezpieczenie powierzchnię kostki
 • chemia

  Bezpieczna chemia

  Środki chemiczne najwyższej jakości.

Nie zwlekaj!
Skontaktuj się z nami!

Impregnacja kostki brukowej

Zabezpiecz swój podjazd dzięki impregnacji!

Poza czyszczeniem oferujemy naszym klientom również usługę impregnacji kostki brukowej. Dzięki temu efekt nowości utrzymuje się na długo, a kolor podjazdu lub chodnika jest uwydatniony i nie blaknie. Używane przez nas impregnaty doskonale zabezpieczają wyczyszczoną kostkę przed działaniem warunków atmosferycznych. To dobra ochrona przed wilgocią, która wraz z wysoką temperaturą sprzyja powstawaniu mikroorganizmów.

Impregnat blokuje wszelkie ciecze przed wnikaniem w strukturę kostki. Dzięki temu nie utrzymają się na niej plamy z olejów. Co więcej, podjazd wystawiony nawet na długie mrozy nie zacznie się kruszyć, ponieważ kostka brukowa nie nasiąknie wodą. Ponadto impregnacja zabezpiecza powierzchnię kostki przed rozwojem glonów, grzybów i porostów. Oznacza to, że po jednorazowym skorzystaniu z naszych usług, cieszysz się estetycznie wyglądającym podjazdem lub chodnikiem przez długi czas.

Korzystanie z usług Solid Up to nie tylko oszczędność czasu. Dzięki nam możesz oszczędzić pracy swoim urządzeniom do czyszczenia, które po długotrwałej i mozolnej pracy szybciej się zużywają.

Już dziś skontaktuj się z nami i pozwól przywrócić kostce brukowej dookoła domu świeży i estetyczny wygląd!


Copyright © SolidUP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Realizacja strony: weboski