Solid Up - proces budowy domu

Budowa tradycyjnego domu trwa bardzo długo. Wiąże się też zazwyczaj z wyższymi kosztami.
Dom szkieletowy to nowoczesne rozwiązanie, bardzo popularne na zachodzie Europy. Jest ekologiczny, energooszczędny, a jego budowa trwa z reguły od 3 do 4 miesięcy.
slider

Wybudujemy dla Ciebie wymarzony dom.

Budujemy nie tylko szybko, ale i solidnie.

Stawiając na sprawdzoną ekipę Solid up, wybierasz doświadczenie i wiedzę na temat budowania takich nieruchomości. Zyskujesz pewność, że Twój dom będzie taki, jak sobie wymarzyłeś. Planujesz założenie rodziny? Dom szkieletowy to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Z czasem możesz zdecydować się na łatwe rozbudowanie go lub przebudowę. Chcesz szybko zamieszkać „na swoim”, ale obawiasz się, że pora roku nie sprzyja pracom budowlanym? Dla domu szkieletowego to nie przeszkoda!

Skontaktuj się z nami – pokażemy Ci, jak może wyglądać Twój nowy dom.


fake rolex

Wybudujemy dla Ciebie wymarzony dom

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Oferujemy Ci 2 różne możliwości współpracy.
Zdecyduj, czy wolisz odebrać swój nowy dom w stanie surowym otwartym, surowym zamkniętym, czy w stanie deweloperskim.
Kompleksowe usługi – zadbamy o Twój nowy dom od projektu po stan deweloperski. Wszystko ustalamy indywidualnie.1. Stan surowy

  • pokrycie dachowe, okna, drzwi, bramy garażowe

2. Stan deweloperski

  • pokrycie dachowe, okna, drzwi, bramy garażowe, instalacje: wentylacyjna, grzewcza, elektryczna, tynki w wewnętrzne oraz zewnętrzne, parapety, wylewka podłogowa, ogrzewanie podłogowe, możliwość montażu instalacji fotowoltaicznej

Przygotowujemy ofertę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Wybierz Solid Up już dziś! Dzięki nam zyskasz pewność, że Twój dom będzie dokładnie taki, jak go sobie wymarzyłeś.

Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zobacz projekty domów


Masz pytania? Skontaktuj się

Wiemy, że budowa domu wiąże się też często ze stresem. Chętnie wyjaśniamy kolejne etapy prac i rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Wszystko po to, by nasi klienci wiedzieli, że decydując się na nasze usługi, mogą liczyć nie tylko na jej profesjonalne wykonanie, ale i pełne wsparcie.

Realizacja strony weboski. Czyszczenie kostki brukowej

Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Solid UP Sp. z o.o. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.